Skip to main content
Distinctive garden architecture  \  Specialist consultations & garden survey FREE OF CHARGE with the design drawings  \  Contact us

Rodinný dům Roztoky u Prahy - zahrada

Rozsahem této zakázky byla většinová rekonstrukce zahrady. Po důkladném zmapování a zaměření terénu jsme na základě skic a projektu započali přípravné práce. Všechny činnosti probíhali podle domluveného plánu a na základě vypracovaného projektu.

Snažili jsme se dosáhnout co nejvěrnějšího výsledku tak, abychom se co nejvíce přiblížili stylem zahrady k vile, která stojí na pozemku. Tato stavba reprezentuje typickou prvorepublikovou architekturu.

S ohledem na velmi problematický terén jsme byli nuceni zamezit sesuvu půdy. Zvolili jsme proto výstavbu potřebných zídek, palisád a schodů. Výhodou byla možnost použití původních materiálů, které se kolem domu dochovaly - cihly, dlažba aj. Níže můžete shlédnout nejen výsledek, ale i průběh rekonstrukce v jednotlivých obdobích.

RD-ROZTOKY-01.jpgRD-ROZTOKY-02.jpgRD-ROZTOKY-03.jpgRD-ROZTOKY-04.jpgRD-ROZTOKY-06.jpgRD-ROZTOKY-07.jpgRD-ROZTOKY-23.jpgRD-ROZTOKY-24.jpgRD-ROZTOKY-25.jpgRD-ROZTOKY-08.jpgRD-ROZTOKY-09.jpgRD-ROZTOKY-10.jpgRD-ROZTOKY-11.jpgRD-ROZTOKY-12.jpgRD-ROZTOKY-13.jpgRD-ROZTOKY-14.jpgRD-ROZTOKY-15.jpgRD-ROZTOKY-16.jpgRD-ROZTOKY-17.jpgRD-ROZTOKY-18.jpgRD-ROZTOKY-19.jpgRD-ROZTOKY-20.jpgRD-ROZTOKY-21.jpgRD-ROZTOKY-22.jpg